Rekord v počtu automobilů značky Tesla na jednom náměstí

3.10.2020

Vysočina sraz

Rádi bychom Vás pozvali na 0. sraz majitelů automobilů značky Tesla a dalších elektromobilů v Pelhřimově, kde se na náměstí bude konat pokus o rekord "Nejvíce Tesel na jednom místě" a budou zde probíhat konference a přednášky v rámci elektromobilizmu.

Aktuální rozvrh akce (aktualizováno 30.9.2020) rozvrh akce:

11:00 Kamenice na Lipou před sraz. Prohlídka místního pivovaru a oběd v pivovarské restauraci (Svíčková). Mediální podpoření akce www.pivovarkamenicepomaha.cz, první proslovy s Tesláčkem a dalšími. ( Tesláček bude vařit Tesla pivo )

14:00 Letiště Kámen sprinty.

15:00 Pelhřimov, Masarykovo náměstí - sestavení automobilů na náměstí, pokoření rekordu v počtu Tesel na jenom místě. Po zaparkování všech Tesel, mají ostatní elektro auta vjezd povolen. Seskupovat se budeme na vnitřní náměstí, kdo se nevejde může parkovat po okraji náměstí, kde v tu dobu není placené parkování. Účastníci nesmí blokovat ostatní provoz města a musí se chovat zodpovědně vůči opatření Covid. Povoleno od města parkování na vnitřním náměstí ( u kašny ) od 15.00 - 17:00. Elektrický Nisan s podiem na střeše bude využit pro přednášky.

  • Konference, přednášky potvrzená účast: Tesláček, Electrodad.
  • Vyhlášení rekordů (počet aut, celková kapacita, celková hodnota atd.)
  • Vyhlášení tomboly ( Tombola se bude konat jen pokud budou příznivé podmínky v rámci Covid)

17:30+ After Party pro účastníky srazu. Pro ty, co toho ještě nebudou mít dost a pro ty kdo přenocují v Pelhřimově. Garden Party na zahradě. Občerstvení, točené pivo. Posezení a wellness (Vířivka, Bazen, Sauna). Možnost ubytování hned v komplexu za příznivé ceny. Kdo by chtěl přespat u after party v Tesle, má možnost parkovat hned vedle na hlídaném parkovišti s možnosti sociálního zázemí a wellness celou noc.

Neděle v 11:00 v Humpolci. Zablokování čerpací stanice u Humpolce ( Supercharger ) elektrickými auty. Cca 5 minut. Přátelsky, ale musíme ukázat, že nám vadí problematika parkování spalováků na místech pro nabíjení. Plán akce a její dosah doladíme v Sobotu večer.

Podrobnější informace pro majitele Tesel najdete na Facebook skupině Tesla CZ/SK